پرتال کودکان

آموزش کودکان

خیلی از پدرومادرها فکر می‌کنند آموزش اخلاق به کودکان نوپا و خردسالان چندان خردمندانه نیست. اما چنین باوری درست نیست. کودکان باید تا پیش از ۵ سالگی‌شان برخی از ارزش‌های اساسی را فرا بگیرند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم برای‌تان از روش‌هایی برای آموزش اخلاق به کودکان بنویسیم. همراه ما باشید تا با این روش‌ها آشنا شوید و بتوانید فرزندانی خوب و مودب تربیت کنید.

موضوع : آموزش کودکان        تاریخ ارسال : سه شنبه 15 بهمن 1398

کودکان دیرآموز توانایی یادگیری مهارت‌های تحصیلی ضروری را دارند، اما میزان و عمق یادگیری‌شان نسبت به متوسط همسالانش کمتر می باشد. به طوری که نمرات هوش کودکان دیر آموز بالاتر از نمرات کودکان عقب مانده ذهنی و پایین تر از کودکان طبیعی می باشد، به همین دلیل به آن ها کودکان مرزی نیز می گویند. از آن جا که تفاوت ظاهری با دیگر کودکان ندارند، تشخیص آن ها تا زمان مدرسه به تاخیر می افتد. نگرانی و توقعات والدین در مورد نمرات و مهارت های فرزندشان این کودکان را در جایگاهی استرس آور و دشوار قرار می دهد.

موضوع : آموزش کودکان        تاریخ ارسال : چهارشنبه 13 آذر 1398

اگر فرزندتان در سنی است که باید دستشویی رفتن را آموزش ببیند، وقتی آن رسیده که توالت رفتن را به او یاد دهید، می‌توانید با یک برنامه درست و اختصاص تنها سه‌‌ روز به این کار، خیلی سریع و آسان به هدف‌تان برسید.

موضوع : آموزش کودکان        تاریخ ارسال : دوشنبه 15 مهر 1398

طبق گفته آکادمی متخصصان اطفال آمریکا (American Academy of Pediatrics) روش‌های انضباطی کودکان مانند فریاد زدن یا کتک زدن که به انضباط تنبیهی شهرت دارند، واقعا روش نامناسبی هستند.

موضوع : آموزش کودکان        تاریخ ارسال : دوشنبه 23 ارديبهشت 1398

والدین بسیاری دوست دارند آموزش زبان انگلیسی به کودکان خود را در منزل به عهده بگیرند، اما نمی‌دانند که از کجا باید آغاز کنند. مهم نیست که سطح انگلیسی شما عالی است یا نه. مهم‌ترین نکته این است که شما مشتاق هستید و کودک‌تان را نیز تشویق می‌کنید.

موضوع : آموزش کودکان        تاریخ ارسال : دوشنبه 23 ارديبهشت 1398

این نکته بسیار مهم را همه ما می‌دانیم که کودک زیر ۷ سال را نباید به طور  مستقیم آموزش داد و برای آموزش او باید از روش‌های تخصصی و عینی کمک بگیریم. همچنین همه ما می‌دانیم که آموزش تنها به آموزش‌های رسمی محدود نمی‌شود.

موضوع : آموزش کودکان        تاریخ ارسال : شنبه 28 مهر 1397

کودکان دیر یا زود رنگ‌ها را از هم تشخیص می‌دهند. با این حال به شما کمک می‌کنیم راهکارهایی بیاموزید تا کودکتان در این مرحله سریع‌تر قدم بردارد.

موضوع : آموزش کودکان        تاریخ ارسال : دوشنبه 25 تير 1397
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .